Zapisz sie do NEWSLETTERA

 

 

Kontakt i dane firmy

Adres naszego sklepu stacjonarnego: Starowiejska 23, 84-120 Władysławowo

 

Możesz się skontaktować z naszymi pracownikami:

Windsurfing - Kamil

tel: 734 199 649

e-mail: kamil@hydrosfera.pl

Windsurfing - Maciek

tel: 797 016 772

e-mail: maciek@hydrosfera.pl 

Kitesurfing - Łukasz

tel: 507 196 695

e-mail: lukasz.m@hydrosfera.pl

Kite/Wave/SUP - Marek

e-mail: marek@hydrosfera.pl

Wind/Kite - Łukasz

tel: 608 380 659

e-mail: info@hydrosfera.pl

Sprzedaż hurtowa - Rafał

tel: 784 281 193

e-mail: rafal@hydrosfera.pl

Pianki/Moda - Sylwia

tel: 518 134 599

e-mail: sylwia@hydrosfera.pl

Pianki/Moda - Weronika/Alicja

tel: 507 196 759

e-mail: sklep@hydrosfera.pl

REKLAMACJE/Trapezy/Skate/Surf - Marcin

tel: 694 557 600

e-mail: marcin@hydrosfera.pl

reklamacje@hydrosfera.pl

Trapezy/SUP - Karol

tel: 789 311 490

e-mail: karol@hydrosfera.pl

Obsługa sklepu www - Bartek

tel: 798 237 430

e-mail: bartek@hydrosfera.pl

Zwroty/Wing - Dawid

tel: 662 333 140

e-mail: zwroty@hydrosfera.pl

Wysyłki - Sebastian

tel: 728 405 921

e-mail: wysylki@hydrosfera.pl

Sprawy organizacyjne - Piotr

tel: 660 340 240

e-mail: piotr@hydrosfera.pl

 

Księgowość - Gosia

tel: 692 865 774

e-mail: gosia@hydrosfera.pl

 

Księgowość - Iwona

tel: 664 388 802

e-mail: iwona@hydrosfera.pl

E-mail info@hydrosfera.pl Numer telefonu 608-380-659 Nazwa banku Bank Millennium SA Numer konta 96116022020000000028169137 

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas Formularz kontaktowy

Nowości

Promocje 

Bestsellery

 
Nowości
Kask Mystic 2023 Vandal Black
Kask Mystic 2023 Vandal Black
-
439,00 zł
Kask Mystic 2023 Vandal White
Kask Mystic 2023 Vandal White
-
439,00 zł
Kubek Mystic 2023 Mystic Mizu Coffee Cup Steel
Kubek Mystic 2023 Mystic Mizu Coffee Cup Steel
-
129,00 zł
Butelka Mystic 2023 Mystic Mizu Enduro Black
Butelka Mystic 2023 Mystic Mizu Enduro Black
-
199,00 zł
Butelka Mystic 2023 Mystic Mizu Enduro White
Butelka Mystic 2023 Mystic Mizu Enduro White
-
199,00 zł
Termos Mystic 2023 Mystic Mizu Thermos Black
Termos Mystic 2023 Mystic Mizu Thermos Black
-
239,00 zł
Termos Mystic 2023 Mystic Mizu Thermos Steel
Termos Mystic 2023 Mystic Mizu Thermos Steel
-
239,00 zł
Kubek Mystic 2023 Mystic Mizu Camp Cup Black
Kubek Mystic 2023 Mystic Mizu Camp Cup Black
-
99,00 zł
Kubek Mystic 2023 Mystic Mizu Camp Cup Steel
Kubek Mystic 2023 Mystic Mizu Camp Cup Steel
-
99,00 zł
Kubek Mystic 2023 Mystic Mizu Camp Cup Green
Kubek Mystic 2023 Mystic Mizu Camp Cup Green
-
99,00 zł
Nerka Mystic 2023 Fannypack DTS Off White
Nerka Mystic 2023 Fannypack DTS Off White
-
199,00 zł
Plecak Mystic 2023 Backpack DTS Black
Plecak Mystic 2023 Backpack DTS Black
-
479,00 zł
Bestsellery
Aquapack Infinity 2021 Dry Pocket Aqua Pack S
Aquapack Infinity 2021 Dry Pocket Aqua Pack S
-14%
59,00 zł 69,00 zł
Pianka Mystic 2021 Majestic 5/3 BZ Night Blue
Pianka Mystic 2021 Majestic 5/3 BZ Night Blue
-30%
1 259,00 zł 1 799,00 zł

Pomysł na prezent

Bony podarunkowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium