Zapisz sie do NEWSLETTERA

 

 

Kontakt i dane firmy

Adres naszego sklepu stacjonarnego: Starowiejska 23, 84-120 Władysławowo

 

Możesz się skontaktować z naszymi pracownikami:

Windsurfing - Kamil

tel: 734 199 649

e-mail: kamil@hydrosfera.pl

Windsurfing - Maciek

tel: 797 016 772

e-mail: maciek@hydrosfera.pl 

Kitesurfing - Łukasz

tel: 507 196 695

e-mail: lukasz.m@hydrosfera.pl

Kite/Wave/SUP - Marek

e-mail: marek@hydrosfera.pl

Wind/Kite - Łukasz

tel: 608 380 659

e-mail: info@hydrosfera.pl

Sprzedaż hurtowa - Rafał

tel: 784 281 193

e-mail: rafal@hydrosfera.pl

Pianki/Moda - Sylwia

tel: 518 134 599

e-mail: sylwia@hydrosfera.pl

Pianki/Moda - Weronika/Alicja

tel: 507 196 759

e-mail: sklep@hydrosfera.pl

REKLAMACJE/Trapezy/Skate/Surf - Marcin

tel: 694 557 600

e-mail: marcin@hydrosfera.pl

reklamacje@hydrosfera.pl

Trapezy/SUP - Karol

tel: 789 311 490

e-mail: karol@hydrosfera.pl

Obsługa sklepu www - Bartek

tel: 798 237 430

e-mail: bartek@hydrosfera.pl

Zwroty/Wing - Dawid

tel: 662 333 140

e-mail: zwroty@hydrosfera.pl

Wysyłki - Sebastian

tel: 728 405 921

e-mail: wysylki@hydrosfera.pl

Sprawy organizacyjne - Piotr

tel: 660 340 240

e-mail: piotr@hydrosfera.pl

 

Księgowość - Gosia

tel: 692 865 774

e-mail: gosia@hydrosfera.pl

 

Księgowość - Iwona

tel: 664 388 802

e-mail: iwona@hydrosfera.pl

E-mail info@hydrosfera.pl Numer telefonu 608-380-659 Nazwa banku Bank Millennium SA Numer konta 96116022020000000028169137 

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas Formularz kontaktowy

Nowości

Promocje 

Bestsellery

 
Nowości
Wing Reedin 2023 SuperNatural 2 Blue
Wing Reedin 2023 SuperNatural 2 Blue
-
4 990,00 zł
Wing Reedin 2023 SuperNatural 2 Black
Wing Reedin 2023 SuperNatural 2 Black
-
4 990,00 zł
Deska Kite Reedin 2023 SuperE
Deska Kite Reedin 2023 SuperE
-
3 290,00 zł
Deska Kite Reedin 2023 KevPro
Deska Kite Reedin 2023 KevPro
-
3 890,00 zł
Deska Wing North 2023 Seek Air
Deska Wing North 2023 Seek Air
-
4 799,00 zł
Deska Wing Reedin 2023 iFeather
Deska Wing Reedin 2023 iFeather
-
4 490,00 zł
Deska Wing Reedin 2023 Feather 3
Deska Wing Reedin 2023 Feather 3
-
7 790,00 zł
Wing Reedin 2023 SuperWing Grey
Wing Reedin 2023 SuperWing Grey
-
3 790,00 zł
Wing Reedin 2023 SuperWing Red
Wing Reedin 2023 SuperWing Red
-
3 790,00 zł
Bestsellery
Aquapack Infinity 2023 Dry Pocket Aqua Pack S
Aquapack Infinity 2023 Dry Pocket Aqua Pack S
-14%
59,00 zł 69,00 zł
Pianka Mystic 2021 Majestic 5/3 BZ Night Blue
Pianka Mystic 2021 Majestic 5/3 BZ Night Blue
-30%
1 259,00 zł 1 799,00 zł

Pomysł na prezent

Bony podarunkowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium