Zapisz sie do NEWSLETTERA

 

 

Kontakt i dane firmy

Adres naszego sklepu stacjonarnego: Starowiejska 23, 84-120 Władysławowo

 

Możesz się skontaktować z naszymi pracownikami:

Windsurfing - Kamil

tel: 734 199 649

e-mail: kamil@hydrosfera.pl

Windsurfing - Maciek

tel: 797 016 772

e-mail: maciek@hydrosfera.pl

Kitesurfing - Piotrek

tel: 518 134 782

e-mail: piotrek.z@hydrosfera.pl

Kitesurfing - Łukasz

tel: 507 196 695

e-mail: lukasz.m@hydrosfera.pl

Kite/Wave/SUP - Marek

e-mail: marek@hydrosfera.pl

Wind/Kite - Łukasz

tel: 608 380 659

e-mail: info@hydrosfera.pl

Sprzedaż hurtowa - Rafał

tel: 784 281 193

e-mail: rafal@hydrosfera.pl

Pianki/Moda - Sylwia

tel: 518 134 599

e-mail: sylwia@hydrosfera.pl

Pianki/Moda - Patrycja

tel: 507 196 759

e-mail: sklep@hydrosfera.pl

REKLAMACJE/Trapezy/Skate/Surf - Marcin

tel: 694 557 600

e-mail: marcin@hydrosfera.pl

reklamacje@hydrosfera.pl

Trapezy/SUP - Karol

tel: 789 311 490

e-mail: karol@hydrosfera.pl

Wysyłki - Bartek

tel: 728 405 921

e-mail: wysylki@hydrosfera.pl

Zwroty - Dawid

tel: 728 405 921

e-mail: zwroty@hydrosfera.pl

Wysyłki - Sebastian

tel: 728 405 921

e-mail: wysylki@hydrosfera.pl

Sprawy organizacyjne - Piotr

tel: 660 340 240

e-mail: piotr@hydrosfera.pl

 

Księgowość - Gosia

tel: 692 865 774

e-mail: gosia@hydrosfera.pl

 

Księgowość - Iwona

tel: 664 388 802

e-mail: iwona@hydrosfera.pl

E-mail info@hydrosfera.plNumer telefonu 608-380-659Nazwa banku Bank Millennium SANumer konta 96116022020000000028169137Potrzebujesz więcej informacji?Napisz do nas Formularz kontaktowy

 

Nowości

Promocje 

Bestsellery

Nowości
Bluza Femi Stories 2022/23 Till Rdw
Bluza Femi Stories 2022/23 Till Rdw
-
289,00 zł
Deska Kite Firewire 2022 Legacy FCS II
Deska Kite Firewire 2022 Legacy FCS II
-
4 490,00 zł
Deska Starboard 2022 Carve Starlite
Deska Starboard 2022 Carve Starlite
-15%
6 549,00 zł 7 699,00 zł
Żagiel Severne 2022 Blade Antracite
Żagiel Severne 2022 Blade Antracite
7%
4 049,00 zł 3 789,00 zł
Bestsellery
Aquapack Infinity 2021 Dry Pocket Aqua Pack S
Aquapack Infinity 2021 Dry Pocket Aqua Pack S
-14%
59,00 zł 69,00 zł
Pianka Mystic 2021 Majestic 5/3 BZ Night Blue
Pianka Mystic 2021 Majestic 5/3 BZ Night Blue
-30%
1 259,00 zł 1 799,00 zł
 

Pomysł na prezent

Bony podarunkowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium