Zapisz sie do NEWSLETTERA

 

 

Latawiec Reedin 2023 Supermodel HTF CC2 Blue

Dane techniczne

Rocznik 2023
Producent: Reedin
Reedin
Dostępność: dostępne
Cena katalogowa: 7 590,00 zł
Rabat:
Cena: 6 829,00 zł 6829.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni zakupy na raty zakupy na raty
dodaj do przechowalni zakupy na raty zakupy na raty
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.

Opis

REEDIN SUPER MODEL HTF

 
Kontynuujemy nasze zaangażowanie, aby stworzyć najlepszy latawiec typu „zrób to wszystko” w przestworzach. Utrzymanie go tak łatwego i wszechstronnego, jak to tylko możliwe, i pozostanie wiernym temu, co nasi riderzy wiedzą i kochają w SuperModel. W tym roku mamy zupełnie nową konstrukcję ramy, dzięki czemu jest szybsza, lżejsza i bardziej responsywna, bez utraty stabilności i trwałości. Przenieśliśmy jego wydajność na wyższy poziom
 

HTF Hybrydowa rama skrętna

HTF pochodzi z analizy skrętu latawców, a następnie z połączenia dwóch różnych materiałów. Każdy o innej charakterystyce, umieszczony na odcinkach ramy, gdzie spełnia inne potrzeby.
Sztywny dakron - Środek krawędzi natarcia jest wykonany ze sztywnego dacronu, który od dziesięcioleci dowodzi swojej sztywności. Używając go w środkowej części LE, latawiec SuperModel HTF zachowuje ogromną sztywność dokładnie tam, gdzie chcesz, aby zachować stabilność i zapobiec zapadnięciu się w ekstremalnie przeciążonych warunkach.

Dakron FLEX LIGHT

Nasz nowy FlexLite jest wykonany z cieńszej, ciaśniejszej przędzy, która szybciej reaguje na naciąganie i ściskanie, które zachodzi w materiale podczas sterowania latawcem.

Obracanie jest kluczowe

Kiedy sterujesz latawcem, skręcanie rozpoczyna się na czubku skrzydła i rozprzestrzenia się na cały latawiec i krawędź natarcia. HTF jest wynikiem analizy skrętu latawców i użycia specjalnie dostrojonego FLEX LITE w tych kluczowych obszarach. Pozwala to na znacznie szybszą reakcję na sterowanie.

Elastyczne rozpórki

Druga część HTF wykorzystuje FlexLite do budowy rozpórek SuperModel. Pozwalają na łatwiejsze skręcanie całej czaszy, przenosząc ruch drążka prosto na czaszę.

Następny poziom wydajności 

Dzięki temu SUPER MODEL HTF jest bardziej responsywny, szybciej skręca i jeszcze lepiej wykańcza skręty. Będziesz skakać wyżej i ciągnąć łatwiejsze kiteloopy z większą pewnością siebie. Przekierowuje szybciej podczas jazdy na fali i generuje więcej mocy w warunkach słabej mocy. To naprawdę przynosi korzyści w każdym aspekcie kitesurfingu.
 

Cechy charakterystyczne

Super-segmentowa końcówka skrzydła zapewnia najbardziej płynne skręcanie ze wszystkich latawców, zapewniając maksymalną efektywność sterowania.

FLEX LITE w strefie skrętnej szybko tworzy skręt w całym LE, co zapewnia znacznie szybszą reakcję układu kierowniczego

Cieńsze, lżejsze elastyczne rozpórki przekładają sterowanie bezpośrednio na czaszę.

Tworzy płynne przejście między dwoma materiałami użytymi w krawędzi natarcia. Poprawa wydajności i trwałości.

Ogłowia z czystej Dyneemy, tkane pod niskim kątem. De- i wstępnie rozciągnięty do najwyższych standardów, praktycznie bez rozciągania w czasie: zachowanie właściwości latawca w czasie.

Wysoka gęstość przędzy na metr kwadratowy sprawia, że czasza ta jest jedną z najsztywniejszych i najmocniejszych na rynku dla najbardziej reaktywnych i wydajnych latawców.

Aby zapewnić najlepszą możliwą jakość, większość elementów latawca jest szyta na maszynie do szycia CNC.

Precyzyjnie dostrojone uzdy w każdym rozmiarze, dzięki czemu cała gama jest wyjątkowo spójna w różnych rozmiarach.

 

Projektant Damien o SUPER MODEL HTF

SuperModel HTF został zaprojektowany z myślą o tym, aby reagował i dążył do perfekcji. Główny nacisk kładziony jest na to, jak się zachowuje, czuje, skręca, przebacza i przewiduje, bez względu na to, czy jeździmy na twintipie, waveboardzie czy foilu. Ostatecznym celem jest przeniesienie pływania na wyższy poziom i sprawienie, by sesje były przyjemniejsze.

Jedną z kluczowych cech SuperModel jest sposób, w jaki wychodzi z zakrętów. To w szczególności pozwoli ci utrzymać większą prędkość latania w latawcu, aby wytworzyć więcej mocy, pozostając jednocześnie bardzo lekkim. Oznacza to, że możesz jeździć na mniejszym latawcu i mieć bardziej stały ciąg podczas skrętów podczas pływania na falach, pewnie ukończysz pętlę latawca, będziesz lądować płynniej i będziesz mógł sterować latawcem przy słabym wietrze, gdy jazda ze słabą mocą na florecie.

Nasz unikalny profil zapewnia niesamowitą stabilność, dzięki czemu latawiec wybacza błędy, zapewniając jednocześnie największy poślizg w skokach. Nasz kształt Wingtip zapewnia natychmiastową reakcję na szybkie zwroty, aby dać świetny cios podczas wysyłania skoku, aby łatwo i szybko wzbić się wysoko, ponieważ w końcu wszyscy lubimy skakać tak wysoko i długo, jak to możliwe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium