Zapisz sie do NEWSLETTERA

 

 

Przedłużka Duotone 2022 SDM Power.XT

Dane techniczne

Rocznik 2022
Rodzaj SDM
Materiał Aluminium
Producent: Duotone
Duotone
Dostępność: dostępne
Cena katalogowa: 1 170,00 zł
Rabat:
Cena: 759,00 zł 759.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni zakupy na raty zakupy na raty
dodaj do przechowalni zakupy na raty zakupy na raty
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.

Opis

POWER.XT 2.0
NAJWIĘKSZY WYNALAZEK W HISTORII WINDSURFINGU!

Inspirująca (r)ewolucja - POWER.XT 2.0 potrafi znacznie więcej i lepiej niż poprzedni model. POWER.XT 2.0 SLS RDM 36 jest również najlżejszym przedłużką z systemem grzechotkowym wszechczasów!
POWER.XT 2.0 nie ma już prawie nic wspólnego z poprzednim modelem. Począwszy od niezwykle solidnego mechanizmu zapadkowego i dźwigni, poprzez uproszczony mechanizm zwalniający grzechotki, bardzo wytrzymałe linka trymowa Lyros® Dyneema, aż po możliwość doposażenia w funkcję amortyzatora - wszystko zostało mocno ulepszone. Najnowsza wersja wyposażona jest w zupełnie nowy pierścień regulacyjny, który oferuje unikalną cechę: bazując na sprawdzonym pierścieniu regulacyjnym SDM, wersja RDM po raz pierwszy zapewnia, że aluminiowa rura nie styka się już z masztem, co pozwala uniknąć korozji. Żadne inne przedłużka RDM nie może zaoferować podobnych cech co przedłużki Duotone! Aby zagwarantować taką samą trwałość mimo mniejszej średnicy, zastosowano dwuścienną konstrukcję sandwiczową z zewnętrznej rury z aluminium 7075 i owalnej rury wewnętrznej T8.
Przez wiele lat POWER.XT był punktem odniesienia, jeśli chodzi o przedłużki z systemem wybierania po maszcie. Ci, którzy używali przedłużki Duotone, już nigdy nie będą chcieli mieć innej. Dzięki zintegrowanej rączce ułatwia i przyspiesza trymowanie dużych kamberowych żagli, które potrzebują większego naprężenia, umożliwia perfekcyjne wybranie po maszcie na lądzie jak i na wodzie. Nawet dzieci poradzą sobie z ekstremalnym naprężeniem po maszcie nowoczesnych żagli slalomowych - każdy profil można wyregulować z milimetrową dokładnością w ciągu kilku sekund. Rączka o długości 15 cm i przełożeniu 1:60 umożliwia trymowanie bez żadnego wysiłku.
2 THREAD SYSTEM POWER.XT 2.0

TERAZ KOMPATYBILNY Z WSZYSTKIMI MARKAMI ŻAGLI! POWER.XT 2.0 wyposażony jest w otwarty bloczek ze stali nierdzewnej, który umożliwia trymowanie typu loop-loop-go - najszybszy i najwygodniejszy sposób olinowania żagla! POWER.XT 2.0 jest teraz pierwszym wyborem nawet dla żagli rolkami ostawionymi poprzecznie (np. Loft, Naish, Severne). Ich rozkład lin został uwzględniony podczas konstrukcji. Taki układ rolek nie pozwala jednak na olinowanie typu loop-loop-go, co oznacza, że linka musi być nawleczona tradycyjnie.
RAPID RELEASE POWER.XT 2.0

BŁYSKAWICZNE WYPIĘCIE Z LINY! Dzięki zmienionej pozycji standardowej knagi, wystarczy postawić jedną stopę na przedłużce i krótkim szarpnięciem wyciągnąć linę z knagi - gotowe.
ISNAP 2.0

System iSNAP 2.0, oparty na oryginalnym pierścieniu regulacyjnym SDM, oferuje kilka wyjątkowych korzyści:

1. Rura przedłużki nie może się już stykać z masztem, co zapobiega korodowaniu się. Żadne inne przedłużenie RDM tego nie potrafi!
2. Trzpienie na pierścieniu posiadają syntetyczną główkę, która zapobiega uszkodzeniu rurki podczas regulacji.
3. iSNAP 2.0 jest najlżejszym systemem regulacji na świecie. Mimo to sprawdzona konstrukcja zapewnia maksymalną trwałość.

Uwaga: RDM iSNAP 2.0 NIE jest kompatybilny ze starszymi przedłużeniami RDM (sezon 2019 i starsze).
STORAGE SLOT

ZAPOBIEGA PLĄTANIU SIĘ LINEK! Wszystkie UNI.XT i POWER.XT 2.0 posiadają szczelinową nakładkę górną. W ten sposób można pozbyć się nadmiaru liny podczas przechowywania i transportu.
GRZECHOTKA TRYMOWA

1. ZALETY PRZY TRYMOWANIU ŻAGLA:
› Szybsze olinowanie: załóż pętlę linową - zaknaguj - grzechotka, gotowe!
› Znacznie mniejsze zapotrzebowanie na moc (stosunek mocy ok. 1/60)
› Brak konieczności stosowania narzędzi do trymowania (np. korby trymowej lub hak od trapezu)

2. ZALETY NA WODZIE:
› Regulacji można dokonywać nawet na wodzie, zarówno zwiększając jak i zwalniając (np. przy zmianie prędkości wiatru)
› Większe bezpieczeństwo
› Pełne wykorzystanie osiągów żagla i zasięgu wiatru

Opinie o produkcie (0)

Opinie są weryfikowane i pochodzą tylko od klientów, którzy zakupili produkt. Wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie. Opinię można przesłać dopiero po zalogowaniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium