Zapisz sie do NEWSLETTERA

Wing North 2022 Nova Marine Green

Dane techniczne

Rocznik 2022
Rodzaj rączki sztywna
Producent: North
North
Dostępność: dostępne
Cena katalogowa: 4 290,00 zł
Rabat:
Cena: 2 273,00 zł 2273.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni zakupy na raty zakupy na raty
dodaj do przechowalni zakupy na raty zakupy na raty
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.

Opis

Wing NORTH NOVA 2022

Zrównoważony i reaktywny, nowy Nova Wing jest lżejszy w rękach. Generuje więcej ciągu do przodu i osiągi pod wiatr niż cokolwiek, na czym do tej pory jeździłeś.

Sercem konstrukcji Nova jest super sztywna rama, która zapewnia moc i wydajność, umożliwiając błyskawiczne starty i ogromny zasięg pod wiatr. Intuicyjne przejścia. Komfortowe, ergonomiczne prowadzenie.

Na rok 2022 Nova ma zmieniony kompaktowy kształt z mniejszą rozpiętością skrzydeł i mniejszym zakrzywieniem. Poprawia to oddawanie mocy, sprawia, że Wing jest łatwiejszy w obsłudze i zmniejsza zahaczenie końcówką Winga o wodę. Ulepszone naprężenia i głębszy, mocniejszy profil zwiększają osiągi w dolnym zakresie i przyczyniają się do zwiększenia zasięgu wiatru. Dostarczanie mocy jest progresywne w całym zakresie rozmiarów, z płynną i bardzo dobrą stabilizacją w dolnej części skrzydła od 5m.

Nowa, sztywna konstrukcja rączki z wygodnym uchwytem umożliwia bardziej intuicyjne ułożenie dłoni, trzymanie Winga jest mniej męczące, bardziej precyzyjne i bardziej bezpośrednią kontrolę. Bez względu na to, czy skupiasz się na freeride'owym carvingu, jeździe na otwartych falach oceanu czy freestyle'owych sztuczkach, Nova Wing pomoże ci w pełni wykorzystać lokalne warunki.
 
Cechy charakterystyczne:
  • KOMPAKTOWY KSZTAŁT - dzięki swojemu zgrabnemu kształtowi ma mniejszą tendencję do uderzenia końcówkami o wodę
  • PANELE LITE-VISION - Okna są umieszczone dokładnie we właściwym miejscu, zapewniając bezpieczniejszą jazdę, bez zbędnego zwiększania ciężaru i złożoności konstrukcji
  • WZMOCNIENIE DURALITE - Wzmocnienie kevlarowe, wykonane bez widocznych szwów, które mogłyby ulec przetarciu, zapewnia maksymalną ochronę przed otarciami na rogach Winga, zwłaszcza podczas użytkowania na lądzie.
  • SZTYWNE UCHWYTY - dłuższe rączki pokryte pianką EVA, co pozwala na optymalne ułożenie rąk w trymerze, dzięki czemu możesz błyskawicznie kontrolować wychylenie, odchylenie i rolowanie Winga
 
NOWY KOMPAKTOWY KSZTAŁT
Poprawia to osiągi pod wiatr i ogólną równowagę Winga, eliminując tendencję do noszenia się w powietrzu i unikając haczenie końcówkami. W rozmiarach 6m/7m, zoptymalizowanych pod kątem lotów z lekkim wiatrem, zmieniony obrys jest bardziej płaski w środku i bardziej zakrzywiony na zewnątrz, w kierunku końcówek.
 
 
 
 
NOWE UCHWYTY
Dwie dłuższe sztywne rączki są pokryte miękkim materiałem EVA, co pozwala na optymalne ułożenie rąk w trymerze, dzięki czemu możesz błyskawicznie kontrolować wychylenie, odchylenie i rolowanie Winga, utrzymując ciało idealnie nad profilem. Większa swoboda w ułożeniu rąk pozwala na wybór najlepszego wyczucia w zależności od warunków, długości ramion i rozmiaru ciała, a także sprawia, że przejścia są bardziej intuicyjne.
 
 
 
WYTRZYMAŁA RAMA Z DACKRONU I DASZEK Z N-HTRS
Mniejsza rozciągliwość materiału sprawia, że kształt pozostaje czysty i niezakłócony pod obciążeniem. W konstrukcji uwzględniliśmy również sztywność, dzięki odpowiedniemu rozłożeniu obciążenia na ramie podczas użytkowania. Daszek Nova jest wykonany z materiału North High Tenacity Ripstop (N-HTRS), który zapewnia lekkość, dużą wytrzymałość na rozdarcia i długowieczność.
 
 
 
PANELE LITE VISION
Okna są umieszczone dokładnie we właściwym miejscu, zapewniając bezpieczniejszą jazdę, bez zbędnego zwiększania ciężaru i złożoności konstrukcji.
 
 
 
WZMOCNIENIE DURALITE
Wzmocnienie kevlarowe, wykonane bez widocznych szwów, które mogłyby ulec przetarciu, zapewnia maksymalną ochronę przed otarciami na rogach Winga, zwłaszcza podczas użytkowania na lądzie.
 
 
 
 
NOWE ODZYSKIWANIE ENERGI PO UDERZENIU KOŃCÓWKĄ
W modelu 6/7m dodaliśmy zakrzywienie końcówki Winga, dzięki czemu w przypadku zetknięcia z wodą tylko niewielka część końcówki będzie miała kontakt z wodą. To powoduje mniejszy opór podczas kontaktu końcówki z wodą, zwiększając szansę na odzyskanie lotu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
hit_wing
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium