Zapisz sie do NEWSLETTERA

 

 

red 1.jpg
  • nowość

Wing Reedin 2023 SuperWing Red

Dane techniczne

Rodzaj rączki Miękka
Producent: Reedin
Reedin
Dostępność: brak towaru
Cena katalogowa: 3 790,00 zł
Cena: 3 790,00 zł 3790.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
dodaj do przechowalni

Opis

REEDIN SUPERWING 2023

 

Bezproblemowa progresja dla wszystkich poziomów.

Superwing zapewnia bardzo bezpośrednie odczucia, dzięki sztywnej strukturze i naturalnie napiętej czaszy, dzięki czemu jest niesamowicie wydajny.

Cele projektu skupiły się na stabilności, mocy i napędzie do przodu. Zostało to osiągnięte poprzez specyficzny kształt łuku dla stabilności, sztywną ramę dla bezpośredniej reakcji i skrzydło, które naturalnie wylatuje, aby lecieć do przodu, gdy tylko wiatr przepłynie.

Nasz ewolucyjny AR zapewnia, że współczynnik Aspect jest specjalnie zaprojektowany na każdej powierzchni, aby zapewnić najlepszą obsługę dla każdego rozmiaru. Większe rozmiary mają niższe AR dla krótszej rozpiętości skrzydła i lepszej mocy w dolnej części, podczas gdy mniejsze rozmiary mają nieco wyższe AR dla większej wydajności i lepszej kontroli przy silnym wietrze.

Unikalna konstrukcja szwów skrzydła zapewnia wyjątkową kontrolę nad profilem, naprężeniem i rozciągnięciem skrzydła: bardziej stabilne, wydajne, sztywniejsze i z minimalną deformacją w czasie - skrzydło, któremu możesz zaufać sesja po sesji.

 

 

 

 

 

Naprężona czasza

Skrzydło jest teraz zbudowane z naciągiem, co daje bardzo bezpośrednie odczucia i minimalne drżenie podczas lotu neutralnego.

 

 

 

S-strut

Zapewnia bardzo bezpośrednią reakcję, ponieważ tylna część rozpórki jest bezpośrednio połączona z czaszą skrzydła. Wgłębienie na wysokości uchwytu pozwala na zastosowanie krótkiego uchwytu, który nadal zapewnia dużo miejsca na ręce, dzięki czemu można mieć bardzo bezpośrednią kontrolę nad skrzydłem, zachowując przy tym komfortowe ręce.

 

 

 

 

Dodane pionowe szwy

W skrzydle zapewniają jeszcze lepszą kontrolę nad profilem, napięciem i rozciągliwością skrzydła. Dzięki temu skrzydło jest bardziej stabilne, wydajniejsze, sztywniejsze i minimalnie odkształca się w czasie, co sprawia, że możesz mu zaufać na każdym kroku.

 

 

Sztywne i miękkie uchwyty

Szerokie uchwyty w celu łatwego dopasowania pozycji i zmiany do siły wiatru. Wewnętrzny rdzeń sprawia, że uchwyt jest sztywny, a na niego nałożony jest miękki i wygodny rękaw z chwytnego, odpornego na ścieranie płótna.

 

 

 

Potrójna warstwa LE

Trzecia warstwa dakronu na środku krawędzi natarcia zapewnia dodatkową sztywność skrzydła i minimalne ugięcie pod obciążeniem, co przekłada się na bardziej bezpośrednie odczucia i większą efektywność.

 

 

Ewolucyjne AR

Aspect Ratio zmienia się wraz z każdym rozmiarem. Większe rozmiary mają niższe współczynnik oporu, który miał krótszą rozpiętości skrzydła i więcej mocy w dolnej fazie lotu, podczas gdy mniejsze rozmiary mają nieco wyższe AR co wpływa na lepszą kontrole i prędkości w górnej fazie lotu. Dzięki temu końcówki skrzydeł większych rozmiarów nie dotykają wody.

 

 

 

Zawór spustowy

Do szybkiego i łatwego spuszczenia powietrza z Winga.

 

 

Wąż o dużym przepływie

Szybkie pompowanie i właściwy rozkład ciśnienia

 

 

Szycie CNC

Jakość produkcji była ogromną częścią procesu tworzenia latawców Reedin, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość, wiele elementów latawca jest zszywanych przy użyciu maszyny do szycia CNC.

 

 

 

Materiał na okna

Okna wykonane z przezroczystego materiału klasy wojskowej. Lekkie, wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne, można je bez obaw składać, a co najważniejsze nie zmieniają właściwości jezdnych, dzięki temu, że waga i rozciągliwość materiału okiennego jest bardzo zbliżona do tej, jaką ma materiał czaszy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opinie o produkcie (0)

Opinie są weryfikowane i pochodzą tylko od klientów, którzy zakupili produkt. Wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie. Opinię można przesłać dopiero po zalogowaniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium