Zapisz sie do NEWSLETTERA

 

 

Kontakt

Adres naszego sklepu stacjonarnego: Starowiejska 23, 84-120 Władysławowo

 

Możesz się skontaktować z naszymi pracownikami:

Windsurfing - Kamil

tel: 734 199 649

e-mail: kamil@hydrosfera.pl

Windsurfing - Maciek

tel: 797 016 772

e-mail: maciek@hydrosfera.pl

Kitesurfing - Piotrek

tel: 518 134 782

e-mail: piotrek.z@hydrosfera.pl

Kitesurfing - Łukasz

tel: 507 196 695

e-mail: lukasz.m@hydrosfera.pl

Kite/Wave/SUP - Marek

e-mail: marek@hydrosfera.pl

Wind/Kite - Łukasz

tel: 608 380 659

e-mail: info@hydrosfera.pl

Sprzedaż hurtowa - Rafał

tel: 784 281 193

e-mail: rafal@hydrosfera.pl

Pianki/Moda - Sylwia

tel: 518 134 599

e-mail: sylwia@hydrosfera.pl 

Pianki/Moda - Patrycja

tel: 507 196 759

e-mail: hydrosfera@hydrosfera.pl

REKLAMACJE/Trapezy/Skate/Surf - Marcin

tel: 694 557 600

e-mail: marcin@hydrosfera.pl

reklamacje@hydrosfera.pl

Wysyłki - Bartek

tel: 728 405 921

e-mail: wysylki@hydrosfera.pl

Zwroty - Dawid

tel: 728 405 921

e-mail: wysylki@hydrosfera.pl

Wysyłki - Sebastian

tel: 728 405 921

e-mail: wysylki@hydrosfera.pl

Sprawy organizacyjne - Piotr

tel: 660 340 240

e-mail: piotr@hydrosfera.pl

 

Księgowość - Gosia

tel: 692 865 774

e-mail: gosia@hydrosfera.pl

 

Księgowość - Iwona

tel: 664 388 802

e-mail: iwona@hydrosfera.pl

E-mail info@hydrosfera.plNumer telefonu 608-380-659Nazwa banku Bank Millennium SANumer konta 96116022020000000028169137Potrzebujesz więcej informacji?Napisz do nas Formularz kontaktowy

Nowości

Promocje 

Bestsellery

Nowości
Deska Kite Firewire 2022 Legacy FCS II
Deska Kite Firewire 2022 Legacy FCS II
-
4 490,00 zł
Deska Starboard 2022 Carve Starlite
Deska Starboard 2022 Carve Starlite
-
7 699,00 zł
Bar North 2022 Navigator 22m
Bar North 2022 Navigator 22m
-
2 699,00 zł
Latawiec North 2022 Orbit Red Sea
Latawiec North 2022 Orbit Red Sea
-
5 499,00 zł
Żagiel Severne 2022 Blade Antracite
Żagiel Severne 2022 Blade Antracite
-
3 539,00 zł
Żagiel DuoTone 2020 S Pace
Żagiel DuoTone 2020 S Pace
-37%
2 310,00 zł 3 680,00 zł
 

Pomysł na prezent

Bony podarunkowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium