Zapisz sie do NEWSLETTERA

 

 

Kontakt

Adres naszego sklepu stacjonarnego: Starowiejska 23, 84-120 Władysławowo

 

Możesz się skontaktować z naszymi pracownikami:

Windsurfing - Kamil

tel: 734 199 649

e-mail: kamil@hydrosfera.pl

Windsurfing - Maciek

tel: 797 016 772

e-mail: maciek@hydrosfera.pl 

Kitesurfing - Łukasz

tel: 507 196 695

e-mail: lukasz.m@hydrosfera.pl

Kite/Wave/SUP - Marek

e-mail: marek@hydrosfera.pl

Wind/Kite - Łukasz

tel: 608 380 659

e-mail: info@hydrosfera.pl

Sprzedaż hurtowa - Rafał

tel: 784 281 193

e-mail: rafal@hydrosfera.pl

Pianki/Moda - Sylwia

tel: 518 134 599

e-mail: sylwia@hydrosfera.pl

Pianki/Moda - Weronika/Alicja

tel: 507 196 759

e-mail: sklep@hydrosfera.pl

REKLAMACJE/Trapezy/Skate/Surf - Marcin

tel: 694 557 600

e-mail: marcin@hydrosfera.pl

reklamacje@hydrosfera.pl

Trapezy/SUP - Karol

tel: 789 311 490

e-mail: karol@hydrosfera.pl

Obsługa sklepu www - Bartek

tel: 798 237 430

e-mail: bartek@hydrosfera.pl

Zwroty/Wing - Dawid

tel: 662 333 140

e-mail: zwroty@hydrosfera.pl

Wysyłki - Sebastian

tel: 728 405 921

e-mail: wysylki@hydrosfera.pl

Sprawy organizacyjne - Piotr

tel: 660 340 240

e-mail: piotr@hydrosfera.pl

 

Księgowość - Gosia

tel: 692 865 774

e-mail: gosia@hydrosfera.pl

 

Księgowość - Iwona

tel: 664 388 802

e-mail: iwona@hydrosfera.pl

E-mail info@hydrosfera.pl Numer telefonu 608-380-659 Nazwa banku Bank Millennium SA Numer konta 96116022020000000028169137 

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas Formularz kontaktowy

Nowości

Promocje 

Bestsellery

 
Nowości
Spodnie Quiksilver 2023 Trip Away Bhl0
Spodnie Quiksilver 2023 Trip Away Bhl0
-
319,00 zł
Kostium Mystic 2023 Harmony Black
Kostium Mystic 2023 Harmony Black
-
399,00 zł
Kostium Mystic 2023 Dip Black
Kostium Mystic 2023 Dip Black
-
249,00 zł
Bikini Top Mystic 2023 Dune Black
Bikini Top Mystic 2023 Dune Black
-
179,00 zł
Bikini Dół Mystic 2023 Frenzy Black
Bikini Dół Mystic 2023 Frenzy Black
-
149,00 zł
Bikini Top Mystic 2023 Frenzy Black
Bikini Top Mystic 2023 Frenzy Black
-
199,00 zł
Spodnie Mystic 2023 Odyssey Black
Spodnie Mystic 2023 Odyssey Black
-
499,00 zł
Leginsy Mystic 2023 Jayde Legging Black
Leginsy Mystic 2023 Jayde Legging Black
-
359,00 zł
Tanktop Mystic 2023 Amber Dusty Lilac
Tanktop Mystic 2023 Amber Dusty Lilac
-
149,00 zł
Tanktop Mystic 2023 Amber Off White
Tanktop Mystic 2023 Amber Off White
-
149,00 zł
Tanktop Mystic 2023 Flux Black
Tanktop Mystic 2023 Flux Black
-
179,00 zł
Bestsellery
Aquapack Infinity 2021 Dry Pocket Aqua Pack S
Aquapack Infinity 2021 Dry Pocket Aqua Pack S
-14%
59,00 zł 69,00 zł
Pianka Mystic 2021 Majestic 5/3 BZ Night Blue
Pianka Mystic 2021 Majestic 5/3 BZ Night Blue
-30%
1 259,00 zł 1 799,00 zł

Pomysł na prezent

Bony podarunkowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium