Zapisz sie do NEWSLETTERA

 

 

Deski do wiosłowania - SUP
Deski do wiosłowania - SUP

Przedstawiamy gamę Zen

Ekonomiczna linia nadmuchiwanych desek paddleboardowych firmy Starboard, oferująca najlepszą jakość dla osób, chcących po prostu wyjść na wodę i dobrze się bawić. Konstrukcja Zen zawiera nasze najlepiej sprzedające się modele SUP w naszej najszczuplejszej, najlżejszej i najbardziej ekonomicznej konstrukcji nadmuchiwanych paddle boardów. Zbudowane z najlepszych elementów podstawowych, są to najlepsze deski SUP do rozpoczęcia pływania na paddleboardingu bez rozbijania banku i przepłacania.

 

 

 

 

 

 

 

  

Który z naszych modeli jest dla Ciebie odpowiedni?

 

10'8" x 33" iGo

Popularny rozmiar podstawowy, idealny dla szkół i ośrodków, które chcą mieć jedną deskę, która zrobi wszystko. Deska ta jest zwrotniejsza niż dłuższe rozmiary, ale ma więcej szybkości niż krótsze rozmiary, a wszystko to przy ultra stabilnej szerokości. Idealna dla osób do 120kg.

Świetne do:
Płaskie wody | Wszechstronny rejs | Joga

45 - 120 kg
Waga jeźdźca

309L
Pojemność

8,8 kg (szacunkowo)
Waga deski

11'2" X 31+" iGO

Świetne wymiary dla początkujących i średnio zaawansowanych, które charakteryzuje się niesamowicie szybkim zarysem i zapewniają dużo stabilność. Znak + oznacza również kwadratowy kształt ogona, który sprawia, że skręcanie jest niewiarygodnie łatwe. Świetny dla lżejszych zawodników do 100kg.

Świetne do:
Płaska woda | Wszechstronny rejs | Surfowanie

45 - 100 kg
Waga jeźdźca

319L
Pojemność

8,9 kg (szacunkowo)
Waga deski

12'6" X 30" TOURING

Ten SUP został zaprojektowany tak, aby był gotowy na przygodę zaraz po wyjęciu z pudełka. Model 12'6" łączy w sobie równowagę, prędkości, stabilności i zwrotności. Wąska zarys sprawia, że jest najszybsza i najłatwiejsza do prowadzenia w linii prostej. Najlepiej nadaje się dla zawodników o wadze do 110 kg.

Doskonały do:
Długie dystanse | Eksploracja | Przenoszenie sprzętu

55 - 110 kg
Waga jeźdźca

355L
Pojemność

9,3 kg (szacunkowo)
Waga deski

  

TECHNOLOGIA ZEN
ZGRZEWANA I LEKKA

• Najlepszy stosunek jakości do ceny.

• Tylko z najlepszymi podstawowymi niezbędnikami. Zbudowany z jednowarstwowego szwu LINEAR i zgrzewanych burt, dzięki czemu jest jeszcze mocniejszy i sztywniejszy niż wcześniej.

• Technologia Welded Rail tworzy całkowicie hermetyczny, łączony mechanicznie szew bez ryzyka osłabienia kleju z upływem czasu. Dzięki temu nadmuchiwane deski SUP Starboard są mocniejsze i trwalsze.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium