Zapisz sie do NEWSLETTERA

 

 

Wing Reedin 2023 SuperNatural 2 Blue

Dane techniczne

Rocznik 2023
Rodzaj rączki sztywna
Producent: Reedin
Reedin
Dostępność: dostępne
Cena katalogowa: 5 690,00 zł
Rabat:
Cena: 3 499,00 zł 3499.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni zakupy na raty zakupy na raty
dodaj do przechowalni zakupy na raty zakupy na raty
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.

ZOBACZ TAKŻE

Opis

Reedin SuperNatural 2

 

SuperNatural jest niezwykle wszechstronny. Pozwoli Ci rozpocząć swoją przygodę z wingfoilingiem, aż po jazdę na falach, wysokie skoki, wykonywanie trików i szybką jazdę z przyjaciółmi.


 

Reedin skupił się na tym, aby SuperNatural był bardzo wydajny. Aby to osiągnąć, została zastosowana unikalną trójwarstwową konstrukcję LE, dzięki czemu jest lżejsza, a jednocześnie skupia jeszcze więcej sztywności w kluczowych strefach centrum Leading Edge, gdzie jest największe obciążenie. Sztywność zadziwi Cię natychmiast już od pierwszych pompnięć.
Profil został zaprojektowany z wykorzystaniem nowych i unikalnych 100% pionowych szwów. Oznacza to, że pionowe szwy biegną aż do samego przodu skrzydła, aby uniknąć obciążenia ścinającego na każdym szwie. To przekłada się na znacznie większą sztywność skrzydła. Sztywność ta sprawia, że skrzydło jest bardzo bezpośrednie i ciasne w rękach podczas jazdy i zapewnia znacznie dłuższą żywotność.
Naprężenie czaszy na całym skrzydle zapewnia bardzo bezpośrednią reakcję i minimalizuje trzepotanie skrzydła podczas wyczepiania, lub jazdy w locie swobodnym, co zapewnia niewidoczną stabilność i pozwala skupić się w 100% na jeździe.
Każdy kawałek materiału został starannie zaprojektowany dla uzyskania najlepszego stosunku wagi do mocy.
Nowe sztywne rączki o owalnym przekroju zapewniają wyjątkową kontrolę nad skrzydłem i przeniosą Twoje manewry od pierwszych chwytów do rotacji w powietrzu na zupełnie nowy poziom.
Cele projektu skupiły się na wydajności, stabilności, mocy, naturalnym dodatnim unoszeniu i napędzie do przodu. Zostało to osiągnięte dzięki specyficznemu kształtowi łuku, sztywnej ramie dla bezpośredniej reakcji, unikalnemu profilowi dla naturalnego unoszenia oraz skrzydłu, które w naturalny sposób wygina się, aby lecieć do przodu, gdy tylko pojawi się wiatr.

 

Cechy charakterystyczne:

  • PROWADZĄCA KRAWĘDŹ - zwiększona sztywność całej konstrukcji Winga
  • SZTYWNE RĄCZKI - sztywne i owalne sprawia lepszy i wygodny chwyt
  • SZEROKIE OKNA - poprawia widoczność podczas pływania
  • SZWY PIONOWE - Szwy baldachimowe biegną pionowo wzdłuż skrzydła. Każdy szew usztywnia się i przejmuje większość obciążenia, co zapewnia sztywniejszą czaszę, która będzie miała minimalne odkształcenia podczas jazdy

 

 

Trójwarstwowa krawędź prowadząca
Exclusive Gradiated LE w centrum zapewnia bardzo sztywne skrzydło dla bezpośredniego i efektywnego odczucia.

 

 

Szwy pionowe
Szwy baldachimowe biegną pionowo wzdłuż skrzydła, aż od jednej strony krawędzi natarcia do drugiej. Każdy szew usztywnia się i przejmuje większość obciążenia, co zapewnia sztywniejszą czaszę, która będzie miała minimalne odkształcenia podczas jazdy i z czasem.

 

 

Ergonomiczne, sztywne, owalne uchwyty
Celowo zaprojektowane dają maksymalną kontrolę nad rolowaniem skrzydła. Owalny kształt i wygodny uchwyt sprawią, że będziesz latał wygodnie przez wiele godzin. Dodatkowe wgłębienie w kształcie struta daje więcej miejsca na ręce podczas wykonywania manewrów.

 

 

Szerokie okna
Wykonane z przezroczystego materiału klasy wojskowej. Lekkie, trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, mogą być bez obaw składane. co najważniejsze, nie zmieniają właściwości jezdnych dzięki temu, że waga i rozciągliwość materiału okiennego jest bardzo zbliżona do wagi czaszy.

 

 

Tensioned Canopy
Dla najbardziej stabilnego profilu i skrzydła, zapewnia bardzo bezpośrednie odczucia z minimalnym trzepotaniem podczas jazdy, a także zapewnia bardzo stabilną jazdę zarówno w pozycji freefly, jak i podczas jazdy.

 

 

Kąt łuku
Każdy rozmiar SuperNatural i SuperNatural SSD ma specjalnie dopasowaną kąt łuku, tak by rozpiętość skrzydeł była optymalna. Zwiększona geometria pomaga również utrzymać końcówki skrzydeł na wodzie i poprawia łatwość użycia na większych rozmiarach.

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium